• Malém náměstí 206, Trutnov

Kardiozona Kettler

Běžecký pás

Běžecké trenažery patrí k nějúčinnějším prostředkům pro trénink kondice a celého kardiovaskulárního systému, běh má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků. Jedná se o jeden z nejpřirozenějších pohybů pro člověka. Trénink chůze nebo pomalého běhu je vhodný pro starší, netrénované osoby nebo osoby s nadměrnou hmotností.

Crossový trenažér

Trénink na eliptických trenažerech vede k efektivnímu posílení všech svalových skupin a ideálním způsobem podporuje látkovou výměnu a krevní oběh. Díky plynulému eliptickému pohybu nedochází k přetěžování kloubů, zatíženy jsou jak nohy, boky a hýždě, tak i při zapojení rukou ramena, paže a zádové svaly. Pravidelný trénink na eliptiku má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.

Rotoped

Rotopedy jsou jednou z nejoblíbenějších forem osobního tréninku. Mezi jejich přednosti patří široký rozsah použití od rehabilitačního cvičení až po náročné sportovní tréninky. Pravidelný trénink má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.