• Malém náměstí 206, Trutnov

Welllness studio

  VacuShape

  Podtlakový pohybový systém. Cílené spalování tuků problémových partií (boky, břicho, hýždě, stehna)

  VacuShape - kombinuje působení podtlaku a chůze na pásu.

  Trenink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80% tuky a pouhých 20% tvoří cukry.

  Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivněji působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

  Bodyroll

  Cílenou masáží válečky Bodyrollu dochází k silnému prokrvení ošetřované partie a odbourávání depotního tuku. I v našem studiu Vizáž je tento stroj našim zákazníkům k dispozici.

  Cílenou masáží válečky dochází k silnému prokrvení ošetřované partie a odbourávání depotního tuku. Látková výměna se dostane do obrátek. Vazivové buňky současně produkují elastická vlákna, kůže se stává hladší a pevnější.

  Masáž se provádí vždy směrem k srdci. 
  Doba a intenzita aplikace je individuální. 
  Doporučuje se 30-40 minut na celé tělo 3 x týdně.

  • Odbourání celulitidy 
  • Povzbuzení látkové přeměny 
  • Aktivace lymfatického systému 
  • Odvodnění a pročištění 
  • Zpevnění a napnutí vaziva a kůže 
  • Uvolnění svalstva 
  • Podporu prokrvení 
  • Zlepšení zdravotního stavu

  Kardiozona Kettler

  Běžecký pás

  Běžecké trenažery patrí k nějúčinnějším prostředkům pro trénink kondice a celého kardiovaskulárního systému, běh má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků. Jedná se o jeden z nejpřirozenějších pohybů pro člověka. Trénink chůze nebo pomalého běhu je vhodný pro starší, netrénované osoby nebo osoby s nadměrnou hmotností.

  Crossový trenažér

  Trénink na eliptických trenažerech vede k efektivnímu posílení všech svalových skupin a ideálním způsobem podporuje látkovou výměnu a krevní oběh. Díky plynulému eliptickému pohybu nedochází k přetěžování kloubů, zatíženy jsou jak nohy, boky a hýždě, tak i při zapojení rukou ramena, paže a zádové svaly. Pravidelný trénink na eliptiku má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.

  Rotoped

  Rotopedy jsou jednou z nejoblíbenějších forem osobního tréninku. Mezi jejich přednosti patří široký rozsah použití od rehabilitačního cvičení až po náročné sportovní tréninky. Pravidelný trénink má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.